Time keeper

وقت طلاست یعنی زمان معادلي ندارد وتا از دست نرود ارزش آن را در نيابي...

با رشد تکنولوژی و تولد تلفنهای هوشمند بیماری های جدید کشف شدند٬مثل اعتیاد به اینترنت و یااعتیاد بهتلفن همراه که همه این موارد ناشی ازرشد چشمگیراستفاده برنامه های کاربردی،ارتباطی ،بازی ها و .... تلقی می شود. شاید برای شما هم پیش آمده که ساعت ها از یک اپلیکیشن روی موبایل یا تبلت استفاده کردید و متوجه گذشت زمان نشدید.از اینکه ساعت ها وقت ارزشمندتون رو پای برنامه هایی گذاشتید که برای شما بازدهی نداشتند چقدر افسوس خوردید؟؟!

اپلیکیشنTime Keeper  یک برنامه کنترل زمان در تقابل با استفاده بیش از حد ازابزارهای تلفن همراه ، تبلت و آیفون می باشد که توسط گروه پنجره دهم طراحی و تولید شده است.

این برنامه که بر پایه درک ارزش زمان، تولید شده است برای همه کاربران در گروه های سنی قابل کاربرد و استفاده بوده و توسط آلارم، استفاده بیش از اندازه از اپلیکیشن های انتخاب شده توسط کاربر را اخطار می دهد.

زمان كمياب ترين و پرارزش ترين دارايي انسان استزمانی که گذشت هیچ وقت تکرار نمی شود.زمانی رو که دارید رو مدیریت کنید  مديريت زمان ، مجموعه‌اي از مهارتها براي كنترل كردن و استفاده بهتر از زمان است  و برنامه Time Keeper  بدون شک یکی از ابزار مدیریت زمان محسوب شده و در آینده ای نزدیک جای خود را تمام دستگاه های هوشمند باز خواهد کرد.


پلتفرم: آندروید
نسخه: 1.0.0
دانلود: Android
پنجره دهم Time Keeper
Time Keeper
Time Keeper
Time Keeper

بدون اغراق, بهترین, کاربردی ترین و دقیق ترین طراحی اپلیکیشن موبایل را ارائه میدهیم

Time Keeper

با کمک بهترین طراحان و توسعه دهندگان نرم افزار توانسته ایم به جایگاه ویژه ای برسیم

ما بهترین ها را خلق میکنیم
پنجره دهم