شرکت هندی  (www.pragitech.com) Prag ITech در زمینه ی ارائه ی خدمات برای ناشران الکترونیک و همچنین خدمات پردازش اطلاعات، فعال است پس از دعوت شرکت پنجره دهم برای سفر کاری و برگذاری جلسات در حوزه ی خدمات نشر دیجیتال و عقد قرارداد همکاری، امروز تهران را به مقصد دهلی نو ترک خواهند کرد.

بیشتر جلسات با محور کم کردن هزینه ی ناشران، ارائه خدمات جذاب و کاربر پسند برای ناشران و تبادل اطلاعات روز بازار خدمات نشر دیجیتال در آسیا و اروپای غربی و آمریکای شمالی جهت گسترش بازار و توسعه ی کسب و کار، برگذار شد.

در هفته ی جاری شرکت پنجره دهم میزبان اقای سورمان، مدیر عامل و اقای بالاجی به عنوان مدیر استراتژی شرکت Prag ITech بود که علاوه بر بازدید از شرکت پنجره دهم، بازدید از انتشارات هوپا نیز در برنامه کاری همکاران هندی ما بود. با توجه به زمینه ی مشترک کاری در ارائه خدمات خاص به ناشران محترم، در جهت توسعه ی این خدمات، قرارداد همکاری در زمینه ی ارائه خدمات ویژه برای ناشران مختلف عقد شد.

طبق توافقات و قرار داد های منعقد شده، نمایندگی انحصاری خدمات شرکت Prag ITech در ایران به شرکت پنجره دهم واگذار شد که شامل خدمات ویژه برای ناشران عزیز خواهد بود.

منتظر محصولات جدید ما در حوزه ی نشر دیجیتال و خدمات جانبی باشید.