اپلیکیشن تخصصی آشپزی سانازسانیا، با همکاری نزدیک یک موسسه ی آموزشی و یک شرکت دانش بنیان و پیشرو در حوزه راه حل های موبایلی پس از صد ها ساعت کار و تلاش تیم های فنی و تجاری و ارتباط تنگاتنگ دو شرکت همکار، امروز آماده ی ارائه خدمات به کاربران عزیز است.

این اپلیکیشن با هدف ایجاد دسترسی راحت تر و سریعتر کاربران به اطلاعات آشپزی به همراه ارائه اطلاعات تخصصی برای علاقه مندان ویژه ی آشپزی توسعه داده و راه اندازی شده است.

از جمله ویژگی های اصلی این راهکار موبایلی، مطالب و محتوای غنی و به روز شده به همراه فیلم و عکس (به عنوان نمونه بیش ازصدها دستورپخت) می باشد که این مطالب به صورت پیوسته به روز رسانی شده و در اپلیکیشن قابل استفاده هستند.

ایجاد دسته بندی دقیق و پرکاربرد به همراه هشتگ های مناسب و پر تکرار در دستور پخت های مختلف به همراه امکان جستجوی قوی، این قابلیت را برای کابران فراهم آورده تا بتوانند از سریع ترین و راحت ترین حالت ممکن به دستورپخت غذای دلخواه خود برسند.

قوی ترین نقطه ی قوت این اپلیکیشن طراحی منحصر به فرد آن بر طبق استاندارهای گوگل (google material design)

می باشد. تیم طراحی شرکت پنجره دهم پس از سال ها همراهی بازار اپلیکیشن و بررسی بهترین نمونه های جهانی که از نظر رابط کاربری (user interface) و تجربه کاربری (user experience) بهترین کیفیت را عرضه کرده اند، همت به بومی سازی این دانش نوین کرده است که نتیجه ی آن در اپلیکیشن سانازسانیا قابل مشاهده است.

تست های عملکردی و گرافیکی با عرضه ی محدود اپلیکیشن قبلا انجام شده که نتایج آن توسط گروه گرافیک و تیم فنی پنجره دهم دریافت شده است. نتایج این تست ها منجر به عدم وجود نقص فنی و انجام اصلاحات کوچک گرافیکی در طراحی اپلیکیشن شده است که باعث شده اپلیکیشن سانازسانیا جز برترین اپلیکیشن ها از نظر کیفیت توسعه در بازار IT ایران باشد.

نسخه ی فعلی پیش از عرضه ی عمومی در کافه بازار و گوگل پلی در اختیار کاربران عزیز قرار گرفته است. به زودی نسخه ی نهایی آندروید و همچنین نسخه ی اولیه iOS رونمایی و عرضه خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر و دانلود اپلیکیشن، به این آدرس زیر مراجعه کنید.
app.sanazsania.com